قوانین آپتارشرایط و قوانین استفاده از سرویس در وب سایت آپتار:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از ارائه سرویس وب سایت آپتار به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت آپتار و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت آپتار از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت آپتار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت آپتار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

وب سایت aptar.ir با ارائه سرویس به کاربر به عنوان فروشنده می باشد و مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت آپتار اقدام نماید.

 

  • خدمات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی آن متعلق به این سایت می باشد.
  • وب سایت آپتار هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
  • ارتباط وب سایت آپتار با کاربران فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در فرم ثبت نام سایت درج کرده اند (همانند ، تلفن و آدرس ایمیل و) صورت می پذیرد.
  • ارائه سرویس بر مبنای میزان درخواست کاربر می باشد که آن را در سایت آپتار درج نموده است.
  • ارائه خدمات یا نرم افزار های رایگان باعث ایجاد حقی برای کاربر یا شخص ثالث نخواهد بود و در صورت لزوم وب سایت آپتار می تواند با صلاحدید خود از ارائه خدمات رایگان به کاربر خودداری نماید و خدمات رایگان شامل پشتیبانی فنی نمی باشد.
  • وب سایت آپتار ممكن است به روشهای مختلف از جمله پست الکترونیک، تلفن، پیامک و روشهای مشابه به مشترکین تاریخ خاتمه خدمات دریافتی کاربر را اعلام نماید ولی جبر و تعهدی بر این موضوع ندارد و در صورتی که کاربر اعلام یا ادعا نماید به دلیل اینکه تاریخ خاتمه سرویس به او اعلام نشده دچار ضرر و زیان شده وب سایت آپتار پاسخگو نخواهد بود.این موضوع در مورد تمامی سرویس های ارائه شده صادق است.در صورت خاتمه سرویس آپتار این حق را دارد که در صورت عدم تمدید سرویس توسط کاربر تمامی دیتا های کاربر را حذف نماید و هیچ گونه پشتیبانی نگهداری ننماید و کاربر حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.
  • کلیه پرداخت ها به صورت الکترونیکی و از طریق درگاه بانک موجود درسایت قابل قبول می باشد.

 

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که کاربر از خدمات وب سایت آپتار استفاده می‏‌کند، درخواست سرویس مورد نظر خود را ثبت یا خرید می‏‌کند و یا به وب سایت آپتار ایمیل می‏‌زند، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست کاربر با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، کاربر موافقت می‌‏کند که وب سایت آپتار به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد.

کاربر توجه داشته باشد که 30007957955659 تنها شماره‌ای است که وب سایت آپتار از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب سایت آپتار، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام آپتار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل info@gugana.ir اطلاع دهید. همچنین 30007957955659 سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش وب سایت آپتار را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های کاربر از طریق این شماره وجود ندارد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت آپتار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت آپتار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت آپتار ، کاربر رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهد. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت آپتار ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت آپتار جزئی از اموال وب سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت آپتار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت آپتار محفوظ می‏‌دارد.

واگذاری کلمات عبور و رمز به هر عنوان به شخص دیگر غیر مجاز می باشد و مسئولیت پیامدهای آن بر عهده کاربر می باشد.

 

ثبت درخواست سرویس:

وب سایت آپتار به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت درخواست سرویس می‌‏دهد ولیکن از ساعت 8 صبح الی 14 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری میباشد.

 

اطلاعات علامت تجاری:

علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.