نرم افزار SPSSقیمت :
تومان 6999

انتخاب مدت اشتراک:در هر لحظه، به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار SPSS، نرم افزار SPSS را از فروشگاه آپتار تهیه کنید و  این نرم افزار را در رایانه، تلفن همراه و تبلت اجرا کنید.شما می توانید بر اساس نیاز خود زمان و سرعت اجرای نرم افزار را (تعداد پردازنده)انتخاب و در لحظه سفارش و استفاده نمایید.همچنین اگر نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر داشتید از طریق ارتقاء حساب فضای مورد نیاز را انتخاب نمایید.

 &a


 • اطلاعات add

  اطلاعات کلی

  برای تجزیه و تحلیل آماری، در هر لحظه، به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار SPSS، نرم افزار SPSS را از فروشگاه آپتار تهیه کنید و این نرم افزار را در هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت) اجرا کنید. آپتار دسترسی و اجرای نرم افزارهای مورد نیاز را در هر سیستم عامل (ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) و در هر ابزار برای شما فراهم میکند. در هر لحظه، تنها با دسترسی به اینترنت، نرم افزار خود را اجرا کنید.

   
  ذخیره اطلاعات
  با عضویت در آپتار، دو گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار شما میگیرد، با ذخیره فایل های خود در AptarDrive، میتوانید در صورت نیاز، فایلهای مورد نیاز را بر روی میزکار خود بارگذاری کنید و یا از میزکار خود بر روی رایانه، تلفن همراه و یا تبلت خود، بارگیری کنید.
 • آشنایی با نرم افزار add

  معرفی نرم افزار SPSS

  IBM SPSS نرم افزاری برای تحلیل آماری است. با بسته تخصصی SPSS میتوانید براحتی به تجزیه و تحلیل آماری بپردازید. وجود محیط ساده و کارآمد در انواع تجزیه و تحلیل آماری در نرم افزار SPSS دلیل محبوبیت آن در میان کاربران است. SPSS یکی از مهم ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای آماری در کشور است. این نرم افزار در زمینه های بازار داد و ستد، پژوهش سلامتی، شرکت های نقشه برداری، سازمان های بازاریابی و ... کاربرد دارد.

  آپتار با ارائه این نرم افزار کاربردی، استفاده از نرم افزار SPSS را در هر لحظه و بدون نیاز به نصب، برای تمام کاربران فراهم کرده است. با استفاده از نرم افزار SPSS ارائه شده در فروشگاه آپتار، در هر سیستم عامل(ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) و در هر ابزار (رایانه، تبلت و تلفن همراه) به صورت آنلاین به تحلیل آماری، مدیریت و مستند سازی داده ها بپردازید.

   
  مزایای استفاده از نرم افزار SPSS

  -اجرای آنلاین در رایانه، تبلت و تلفن همراه بدون نیاز به نصب نرم افزار و ارتقا دستگاه

  -دسترسی به نرم افزار و اطلاعات آن در هر لحظه

  -تجزیه و تحلیل آماری در طیف گسترده ای از زمینه ها

  -سهولت استفاده افراد با کمترین اطلاعات تخصصی در زمینه به کار با نرم افزار SPSS

  -سرعت زیاد در تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار SPSS

  -دستیابی سریع به منوهای مورد نیاز جهت تحلیل آماری

  -توانایی در امکان ارتباط بین نرم افزار SPSS با سایر نرم افزارها خصوصا آفیس

  -امکان استفاده از نرم افزار SPSS در هر دو زمینه آمار توصیفی (میانگین، واریانس،میانه، مد انحراف معیار و ...) و استنباطی (انواع آزمونهاي مرتبط با مقايسة ميانگين بين دو يا چند جامعة مستقل و وابسته)

  -امکان ویرایش دستی اطلاعات

   

  با تهیه نرم افزار SPSS از فروشگاه آپتار، از خدمات نرم افزار SPSS به صورت آنلاین بهره مند شوید.